از گلترنت اولین سامانه آموزش آنلاین گل آرایی در ایران رونمایی شد .
0

سوالات متداول

گل آرایی

آشنایی با اصول اولیه گل آرایی، آموزش انواع دسته گل اعم از دسته گل های عروس و خاص و فانتزی، ماشین عروس، اکسسوری عروس، تاج و دستبند با گل، سبد گل در انواع مختلف و سایزهای مختلف، انواع باکس گل، گل آرایی در شیشه، دوره کامل تشریفات، برگ آرایی، سازه های اروپایی و پایه گل

در راس کار جناب مهندس آرمان سفیدی به عنوان مدیریت مجموعه بر روند مدرسان بوی گل نظارت می کند و مدرسین باب سیاست آموزشگاه فعالیت خواهند کرد .

در این زمینه، انتخاب دوره های آموزشی و شرکت در آن ها به عهده هنرجویان محترم می باشد. در صورت تمایل، هنرجویان می توانند از راهنمایی و مشاوره اساتید مدرسه گل آرایی بوی گل برخوردار گردند.

خیر ، آموزش های گل آرایی بوی گل از مقدماتی تا پیشرفته است . دوستانی که به هنر گل آرایی علاق مند می توانند از طریق وب سایت نسبت به ثبت نام در دوره ها اقدام کنند .

بله باب نظر شما و دقیقا آن چیزی که شما به دنبال آن هستید .

اکثر دوره ها با توجه کمبود وقت شما علاقه مندان به هنر گل آرایی در روز های چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه برگزار می شود . یکی از دلایل انتخاب ما توسط هنرجویان نیز همین بوده است .

تا حالا سعادت برگزاری دوره های بین المللی نبوده است منتها در راس برنامه های آموزش قرار دارد و انشالله در سال 99 بتوانیم شاهد برگزاری آن باشیم .

بله ، مدرک مدرسه گل آرایی بوی گل و مدرک فنی و حرفه ای به هنرجویان اعطا خواهد شد.

بله مدرک حضور در دوره به شما اهدا خواهد شد .

خیر. مدرسه گل آرایی بوی گل کلیه وسایل و متریال مورد نیاز برای آموزش را در اختیار هنرجویان عزیز قرار خواهد داد. شایان ذکر است کلیه نمونه های تمرینی هنرجویان در مدرسه نیز متعلق به خودشان می باشد.

بوی گل مفتخر است به عنوان اولین آموزشگاه گل آرایی ایران در کنار آموزش هنر گل آرایی به شما عزیزان نحوه کسب درآمد از این هنر زیبا را نیز به شما آموزش می دهد و جناب مهندس آرمان سفیدی روی روند پیشرفت شما نظارت خواهد کرد .

آموزش 0 تا 100 بازاریابی از طریق فضا مجازی ، آموزش 0 تا 100 تدوین کلیپ و بارگزاری آن در فضای مجازی ، آموزش کسب در آمد از طریق سئو ، آموزش طراحی وب سایت بدون دانش کد نویسی ، آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، آموزش تبلیغ نویسی ، آموزش راه اندازی صفحات اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام ، ترفند های جذب فالوور و …

بله بوی گل مفتخر است که در طی سال ها تلاش توانسته است این بازار کار را برای هنرجویان خود به ارمغان بیاورد

خیر منتها تور هایی را در زمان های خاص برگزار می کنیم و برخی از شهر ها حضور پیدا می کنیم . شما می توانید از طریق آدرس پیج ما در اینستاگرام به نشانی Booyegol آخرین اخبار را دنبال کنید

در صورت به حد نصاب رسیدن کلاس ها این اتفاق خواهد افتاد

با توجه به نوسان شدید بازار گل ، امکان قیمت گذاری دقیق وجود دارد برای دریافت قیمت با شماره 02128424059 تماس بگیرید

از طریق وب سایت بوی گل ، شماره های تلفن مدرسه گل آرایی بوی گل ، اپلیکیشن Whats app به شماره 09035555904 و پیج اینستاگرام به آدرس Booyegol و کانال تلگرام به آدرس Booyegoladmin که نمونه کارهای انجام شده این مجموعه نیز بر روی آن قرار دارد.

در صورتی که 48 ساعت قبل از برگزاری کلاس، عدم حضور اطلاع رسانی گردد، هزینه مسترد خواهد شد.

در صورت نیاز به پرسنل، از بین واجدین شرایط، دعوت به همکاری خواهد شد.

آموزش گل آرایی
question