از گلترنت اولین سامانه آموزش آنلاین گل آرایی در ایران رونمایی شد .
0

از کجا باید شروع کنیم ؟

مقدمه ای با شما که قصد دارید عضوی از خانواده بوی گل باشید

آرمان سفیدی

من سفیدی هستم ، موسس بوی گل ، خیلی خوشحالم که شما عزیزان تا همین جا ما را دنبال کردید و این سعادتی است که هر آنچه که می دانم را با شما به اشتراک بگذارم تا بهترین انتخاب را داشته باشید . اما جسارتا می خواهم با شما کمی صمیمی تر و راحت تر صحبت کنم تا راحت تر حرف های بنده را متوجه شوید . پس همین الان این قلم کتابی رو فراموش می کنم و با تو پسرخاله میشم . امیدوارم من رو همین قدر به خودت نزدیک بدونی و اعتماد کنی تا بهترین نتیجه رو کسب کنید .

 

من رو به پسرخالگی پذیرفتی ؟ پس ادامه رو مطالعه کن

آره خلاصه من مثل پسر خاله شما ، برای اینکه بتونی موفق شی باید حتما هدف داشته باشی . این هدفه خیلی مهمه ها ! چون من با این هدف برات بهترین برنامه ریزی رو می کنم قبل از اینکه بخوای تو هر دوره شرکت کنی بدونی می خوای به کجا برسی ! اگر این هدف رو دوست داشتی پس با تمام توان تلاش می کنی و خوب می دونم شده صبح تا شب نخوابی برای هدفت می جنگی البته اگر جنگیدن رو بلد باشی اگر هم نباشی خودم رزمندت می کنم می فرستم تو دل هدفت ! من تا الان بیش از 20 وب سایت طراحی کردم و به چندین کسب و کار مشاوره دادم و تونستن به موفقیت برسن آخریشم گل فروشی FlowDise هست که بزودی تو اربیل عراق می ترکونن ! کلی کسب و کار راه اندازی کردم که بزودی خبر های بیشتری ازشون می شنوی پس بهم اعتماد کن و الان یک هدف برای خودت ترسیم کن . اگر تو این مورد هم مشکل داری موردی نیست هر موقع اراده کنید و با آموزشگاه تماس بگیرید 90 دقیقه باهاتون صحبت می کنم و بهتون قول میدم اگر احساس کنم بدرد این هنر نمی خورید همون موقع جلو شما رو می گیرم . صادقانه هدف من ، آموزش گل آرایی نیست بلکه کسب درآمد از این هنر زیبا است . پس همین الان تماس بگیر تا گپ حضوری داشته باشیم یا هدفت رو از پایین انتخاب کن و دقیقا طبق اون عمل کن ! پیش به سوی کسب درآمد و استقلال شما

چه هدفی را دنبال می کنید ؟ روی آن کلیک کنید تا دقیقا بدانید چطور باید شروع کنید

می خواهم گل فروشی تاسیس کنم و از این طریق کسب درآمد داشته باشم .

ببینید برای اینکار اولین توصیه من خواندن مقالات زیر هست که در گذشته تدوین شده و هزینه ها قطعا تا الان خیلی تغییر کرده پس این رو در نظر داشته باش . البته دریافت جواز کسب گل فروشی مطلب جدیدی هست که حتما باید مطالعه کنید .


یاد می گیرید تاسیس گل فروشی به چه صورت است و چه هزینه هایی دارد ( کلیک کنید )

یاد می گیرید چطور برای گل فروشی جواز کسب دریافت کنید ( کلیک کنید )


حالا که مطالب بالا رو خوب مطالعه کردی بیا دو کلمه حرف حساب بزنیم . شما سه حالت رو پیش رو دارید


1- سرمایه زیادی برای تاسیس گل فروشی دارید ( حداقل 150 میلیون تومان )

 

– تو دوره گل فروشی شرکت کن و بعد اگر مایل بودی که از طریق بستر اینترنت هم کسب درآمد اینترنتی داشته باشی در دوره کسب درآمد از هنر گل آرایی ( سرآمدان گل آرایی ) نیز حتما حضور داشته باش . با این دو مورد می تونی گل فروشی خودت رو تاسیس کنی و از طریق اینترنت نیز کسب درآمد میلیونی داشته باشی .


2- سرمایه کمی داری و  از تاسیس گل فروشی منصرف شدی

نگران نباش ، من دقیقا می دونم دغدغه شما چیه ! دوای درد شما شرکت در دوره دیجی گل و کسب درآمد از هنر گل آرایی ( سرآمدان گل آرایی ) هست . از طریق این دو دوره میتونی با 10 میلیون تومان سرمایه به راحتی شروع به کسب درآمد اینترنتی از این هنر زیبا کنید .


3- سرمایه نداری !

اون دوستانی هم که همینقدر سرمایه رو هم ندارن می بایست از طریق آموزش اینترنتی گل آرایی اقدام کنند و بعد از یادگیری مهارت ها در دوره کسب درآمد از هنر گل آرایی شرکت کنند .


می خواهم یک موسسه تشریفاتی تاسیس کنم .

اولین موردی که باید بدونی این هست که اکثر پروژه های بزرگ مرتبط با گل آرایی تشریفات به صورت ارتباطی هست اما این دلیلی بر تلاش نکردن شما نیست . شما می تونید مخاطب هدف خودتون رو مردم عام در نظر بگیرید و از این طریق پروژه های کوچک و بزرگ جذب کنید و در نهایت خودتون رو مطرح کنید . دقیق تر این موضوع رو در دوره دیجی گل و کسب درآمد از هنر گل آرایی به دانشجو هام توضیح خواهم داد علاوه بر این سرمایه لازم برای شروع این کار حداقل 15 میلیون تومان است .

برای اینکه به این هدف دست پیدا کنید 2 پیشنهاد براتون دارم .

 

1- سرمایه خوبی دارم و امکان حضور در همه دوره های شما را خواهم داشت .

اولین دوره ای که من بهتون پیشنهاد می کنم دوره گل فروشی هست . این دوره الفبای گل آرایی هست و هر کس این الفبا را به خوبی آموزش ببیند به راحتی نیز دوره تشریفات گل آرایی را درک خواهد کرد . بعد از دیدن این دو دوره ، در دوره کسب درآمد از هنر گل آرایی شرکت کنید تا دقیقا روش جذب پروژه از بستر اینترنت رو یاد بگیرید .

 

مسیر تاسیس موسسه تشریفاتی در صورت داشتن سرمایه خوب

2- سرمایه کمی دارم و امکان حضور در همه دوره های شما رو ندارم

اگر سرمایه کافی برای حضور در همه دوره های ما را ندارید اصلا نگران نباشید شما می تونید فقط با شرکت کردن در دوره تشریفات نیز کار خود را راه اندازی کنید . همچنین بعد با درآمدی که کسب می کنید نسبت به راه اندازی یک وب سایت یا فروشگاه و دریافت درآمد بیشتر باشید .

مسیر تاسیس موسسه تشریفاتی با حداقل هزینه

قصد دارم یک فروشگاه اینترنتی گل راه اندازی کنم .

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یا یک وب سایت به تنهایی با مبلغ 200 هزار تومن امکان پذیر نیست اما با استفاده از تکنیک هایی که من به شما آموزش خواهم داد این توانایی رو بدست می آورید . برای دریافت اطلاعات بیشتر حتما دوره کسب درآمد از هنر گل آرایی رو مطالعه کنید و در صورت داشتن ابهام نیز می توانید طی یک جلسه حضوری اطلاعات بیشتری کسب کنید . البته قبل از حضور در این دوره می بایست حتما با وب گردی آشنا باشید و حداقل به یک دستگاه کامپیوتر نیاز دارید .

 

مسیر کسب درآمد اینترنتی و طراحی وب سایت فروشگاهی

می خواهم از بستر شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنم .

در صورتی که قصد دارید از طریق اینستاگرام یا تلگرام کسب درآمد اینترنتی داشته باشید و اندکی هم مهارت های گل آرایی را فرا بگیرید و سرمایه کمی نیز دارید ، دوره دیجی گل بهترین فرصت برای ، هم یادگیری مهارت گل آرایی و هم راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است .

مسیر کسب درآمد اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی

من مهارت های گل آرایی را خود آموز یا در آموزشگاه دیگری فرا گرفتم اما کسب درآمد از آن را نمی دانم

بسیاری از دوستان هستند که الان مغازه گل فروشی دارند و ادعا می کنند مهارت های گل آرایی را بلدند . این عزیزان می توانند روش های کسب درآمد اینترنتی را در دوره سرآمدان گل آرایی فرا بگیرند .

مسیر کسب درآمد از هنر گل آرایی

در صورتی که هنوز سردرگم هستید همین الان با شماره 28424059 تماس بگیرید

question