از گلترنت اولین سامانه آموزش آنلاین گل آرایی در ایران رونمایی شد .
0

راهنمای کاملی برای انتخاب ماشین عروسی مناسب در جشن عروسیتان

 

این مطلب را از چند کارشناس که از متخصصان در زمینه عروسی و ماه عسل هستند  بهترین نکات را در مورد تجاربی که در طول زندگی آنها گذشته است، برای دوستداران موسسه  بوی گل به اشتراک گذاشته می شود . ابتدا باید انتخاب کنید که می خواهید مدل ماشین تان کلاسیک یا مدرن باشد.

اگر تمایل به یادکیری گل آرایی ماشین عروس دارید حتما به دوره گل فروشی بوی گل سر بزنید .

 

انتخاب ماشین عروسی مناسب

 

 

انتخاب ماشین عروسی مناسب

 

آیا میخواهید عروسی خود را برنامه ریزی کنید؟

 

ماشین عروسی تان را فراموش نکنید ! اتومبیل های عروسی به اندازه ی کیک سه لایه در این روز بزرگ در مهم هستند. به همین دلیل است انتخاب ماشین عروسی مناسب مهم است و شما نباید این کار را به آخرین روز ها محول کنید یا منتظر بمانید تا با آخرین دقایق فاصله داشته باشید . شما که نمی‌خواهید  در روز عروسی رویایی تان را در یک ماشین  فورد پیکانتو گذرانده باشید ، نه ؟

 

انتخاب ماشین عروسی مناسب

روز عروسی خود را طراحی کنید

در اینجا راهنمای مختصری در مورد چگونگی انتخاب ماشین عروسی مناسب برای عروسی تان وجود دارد . این یک راهنمای عمومی است که برای مراسم‌های عروسی دیگر نیز کارساز است . مطمئن باشید که با اشتراک گذاری به کسی کمک خواهید کرد !

 

آغاز جستجو در ابتدای کار

برای انتخاب ماشین عروسی مناسب چه برای خودتان یک اتومبیل بخرید یا برای یک ماشین را اجاره کنید ، برنامه‌ریزی باید همیشه پیش از زمان شروع کار انجام شود . قبل از اینکه در بیرون به دنبال آن بروید و وقت خود را تلف کنید  ، به اینترنت روید  و در اینترنت برای اجاره کردن یک خودروی عروسی در منطقه خود جستجو کنید . هر چه زودتر برای یک وسیله نقلیه جستجو کنید ، شانس شما برای رسیدن به یک وسیله نقلیه زیباتر و مورد نظرتان بیشتر خواهد بود . سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه اختلاف زمانبندی یک اتومبیل را به مدت یک ماه رزرو کنید . باید لیست زیادی از فهرست‌ها وجود داشته باشد، اما شما تنها باید با مشاهده نظرهای واقعی تصمیم گیرید تا مطمئن شوید که در حال اجاره یک ماشین  هستید .

 

رسانه‌های اجتماعی ، دوستان ، خانواده و افراد می‌توانند در دوران جستجو نقشی حیاتی ایفا کنند . لیستی از تمام خدمات بالقوه خودرو در این منطقه تهیه کرده و پنج سرویس برتر را انتخاب کنید . تماس بگیرید و یک ملاقات ترتیب دهید تا بتوانید خودتان وسیله نقلیه را بررسی کنید .

زمان برای سوار شدن

بعد از محدود کردن جستجو ، وقت آن است که به پارکینگ روید و ماشین مورد نظر برای روز عروسی را بررسی کنید . گزارش تاریخچه اتومبیل و نشانه‌هایی از بی‌توجهی را بررسی کنید . آخرین چیزی که به آن نیاز دارید این است که بررسی کنید داخل ماشین کثیف و بدبو نباشد و یا اتومبیل در روز عروسی تان خراب ‌نشود !

 

بررسی  وسیله نقلیه همچنین زمان مناسبی برای انجام اندازه‌گیری است . اگر عروس هستید ، دقت کنید که اتومبیل به اندازه کافی برای لباس عروسی شما و داماد کافی است ! در این میان ماشین‌های عجیب و غریب ورزشی بسیار عالی هستند ، اما در واقع هیچ یک از آن‌ها برای عروسی دوستانه نیست .

انتخاب ماشین عروسی مناسب

 

تم عروسی شما

آیا عروسی شما تم خاصی دارد ؟

دقت کنید که مدل اتومبیل عروسی که انتخاب می‌کنید با تم شما مطابقت داشته باشد . برای مثال ، اتومبیل Vintage ( مدل کلاسیک ) برای یک عروسی به سبک گذشته خوب پیش می‌رود و  ممکن هست که اتومبیل مدرن و مدل به روز پسندید . اغلب افرادی که خدمات اجاره اتومبیل دارند ، بسته به این سناریو ، گزینه‌های مختلفی برای شما ارائه می‌کنند . بهترین را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد .

 

انتخاب ماشین عروسی مناسب

 

سبک شما ، اتومبیل شما

اگر عاشق فولکس‌واگن VW هستید  و فکر می‌کنید با سبک شما مطابقت دارند، پس به دنبال آن بروید ! اتومبیل‌ها اغلب سبک ما را بیشتر از آنچه که می‌خواهیم تصدیق کنیم ، منعکس می‌کنند ، و عروسی شما بهترین روز برای انتخاب وسیله نقلیه‌ای است که شما می‌توانید با آن شناسایی شوید .  ماشین عروسی رویاهای خود را اجاره کنید ، به این دلیل که بعد از ازدواج همه چیز تغییر میکند ، و شاید قادر به این کار نباشید  !

 

آن را محلی نگه دارید

زمانی که به دنبال یک انتخاب ماشین عروسی مناسب میگردید ، ابتدا باید شرکت‌های محلی را انتخاب کنید . چون رانندگان محلی هستند و همه چیز را در مورد منطقه می‌دانند . رانندگان  اطلاعاتی در مورد مکان‌های زیبا برای عکس ، مکان‌ها برای اجتناب دارند و از سریع‌ترین مسیر از جانب محضر عقد تا تالار یا سالن عروسی تان استفاده می‌کنند .

 

اجاره یک ماشین عروسی از یک سرویس محلی هم ارزان‌تر است ، چون سوخت بیشتر مایه نگرانی نخواهد بود . اگر تمام خدمات محلی در روز عروسی شما ثبت شده‌ باشد ، یا اگر قلب شما بر روی یک برند خاص خودرو تنظیم شده‌ باشد ، شما تنها برای اجاره اتومبیل استفاده می‌کنید .

 

انتخاب ماشین عروسی مناسب

قرارداد را بخوانید

دقت کنید که قرارداد اجاره را بخوانید و سوالاتی بپرسید . حالا زمان مناسبی برای پرسیدن اینکه چه خدمات دیگری با ماشین می‌آید ، مانند راننده  ، گل آرایی ، دکوراسیون و مدت اجاره . دانستن حقایق زود هنگام به شما زمان کافی می‌دهد تا به دنبال راننده بگردید و یا وسیله نقلیه را تزیین کنید .

 

حالا که شما  انتخاب ماشین عروسی مناسب خود را رزرو کرده و آماده اید، زمان آن رسیده که یک هم‌ رقص عالی برای خود پیدا کنید ! در این باره تاکید کنید . برو بیرون و یکی شو بگیر .

 

 

انتخاب ماشین عروسی مناسب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question